Referencie zákazníkov

I-Comfort s.r.o. - Facebook recenzie

-- Pani K. Humenné --

Posteľ:

masívna štýlová postel je v  prírodnom prevedený s pekne tvarovaným čelom.Je pevná, stabilná s kvalitne spracovaným dizajnom. Je originálnym kúskom s nadgeneračným časom, z dubového dreva.

Stolíky:

vhodne dopĺňajú posteľ a vytvárajú pocit dobovej kvality.Kvalitné úchytky zdobia dva šuflíky. Sú objemovo dostatočné pre odloženie drobností a nočnej lampy.

Matrace:

Obojstranne využiteľné matrace dávajú pri spánku pocit stabilty, ani po dvoch rokoch nie sú preležané, majú vymeniteľný a prateľný povrchový obal.Ja využívam mäkšiu časť a vstávam odpočinutá každé ráno. Mala som možnosť si matrace vyskúšať a zameniť za mäkší variant, čo som pri kúpe u daného obchodníka veľmoi ocenila.

Rozmerovo sú posteľ a matrace dostatočne komfortné a s týmto svojim nákupom som veľmi spokojná, aj so službami  predajcu- ako je dovoz a montáž tovaru  a jeho odbornou erudovanosťou

-- Michal P. Košice --

Od firmy I-Comfort sme objednávali manželskú posteľ DADA aj s matracmi. Máme ju zatiaľ 3 mesiace. Sme s ňou spokojní. Je z masívu, má veľký úložný priestor a cena bola nižšia ako kdekoľvek inde. Tieto veci boli pre nás dôležité. Komunikácia s majiteľom bola veľmi dobrá. Venoval nám čas, všetko vysvetlil, ukázal, vedeli sme sa s ním dohodnúť. Posteľ s matracmi nám doniesol priamo domov a poskladal nám ju. Tieto služby už boli v cene postele. Oceňujem ochotu z jeho strany. Po pár týždňoch sa aj zaujímal, ako nám posteľ slúži a či sme spokojní. Mínusom bolo pre mňa to čakanie na dodanie postele. Z pôvodných 3 týždňov to boli nakoniec 3 mesiace ( výroba prototypu na mieru ). Pôvodne sme chceli 2 úpravy na posteli. Úpravu čela, ktorú aj máme a zloženie z 2 farieb, ktoré nám dodávateľ nevedel vyhotoviť. Ale oplatilo sa počkať. Sme s posteľou spokojní a určite by sme ju odporúčili aj našim známym.

Edita L. napísala recenziu na I-Comfort — 5 hviezdičiek

Obchod jednoznačne odporúčame,ochota na 1,odborne poradenstvo aj po telefóne,rýchla objednávka a promptne dodanie tovaru.Ďakujeme.

Darinka S. napísala recenziu na I-Comfort — 5 hviezdičiek

ešte raz veľké ďakujem za výhru. Posteľ je výborná, krásna. Určite odporúčam obchod - pán, ktorý nás kontaktoval bol tiež milý, ústretový, výborne nám poradil. Ďakujeme
Čakajte prosím...